Pokaz LEXUS LBX 9-20.02.2024

Model LBX z samoładującym napędem hybrydowym to zupełnie nowy segment marki Lexus- crossover segmentu B. Konkuruje między innymi z modelami: Mercedesem GLA, audi Q2, volvo ex30 ( występującym wyłącznie z napędem elektrycznym), Volkswagen T-Roc.

Lexus LBX to model, który zachwyca swoim dynamicznym wyglądem oraz perfekcyjnym połączeniem sportowego stylu z elegancją. Już na pierwszy rzut oka widać, że projektanci Lexusa postawili na nowoczesne i unikalne rozwiązania, które przyciągają wzrok. Płynne linie nadwozia, agresywnie wyglądająca przednia część auta i opływowe kształty sprawiają, że LBX jest prawdziwie niezwykły.

Model LBX dostępny jest z napędem na przednią oś ( FWD) oraz z napędem na 4 koła ( AWD). Dostępny silnik 1,5l o mocy 136 KM.

Salon Lexus Trójmiasto przy alei Grunwaldzkiej 270 w dniach od 9 do 20 lutego przygotował ostatnia możliwość obejrzenia tego pełnego elegancji i nowoczesności auta przed dostawą samochodów testowych.

Model LBX objęty jest specjalną ofertę przedsprzedażową. Już od 164 397 zł brutto lub w racie leasingu kinto one od 1239zł netto miesięcznie można stać się właścicielem tego wyjątkowego samochodu z rocznika 2024.

Nie przegap okazji, aby zobaczyć Lexusa LBX przed dostawą samochodów testowych. Salon marki premium Lexus Trójmiasto przy alei Grunwaldzkiej 270 czeka na Ciebie od 8 do 20 lutego.

Lexus Trójmiasto – jedyny salon marki premium Lexus w Województwie Pomorskim. Oferuję sprzedaż samochodów nowych i używanych marki premium z napędami hybrydowymi oraz plug-in, serwis oraz naprawy blacharsko-lakiernicze. Salon Lexus Trójmiasto należy do Grupy Walder będącym największym dilerem marki Toyota oraz Lexus w Polsce.

UDOSTĘPNIJ