LEXUS NX-  ROK MODELOWY ‘25 OVERTRAIL

Nowa wersja OVERTRAIL zawiera terenowe akcenty takie jak podniesione zawieszenie o 15mm, terenowe opony At, dedykowane felgi aluminiowe. Co więcej, nowa wersja otrzymała stylistyczne wykończenia składające się na czarny grill, czarne obudowy lusterek, czarne relingi oraz czarne klamki. Tylko do wersji OVERTAIL możliwy jest unikalny lakier metalik Moon Desert oraz wyjątkowe, czarne wnętrze ze wstawkami khaki.

Nowy model otrzymał nowe kolory! 

Dotychczasowy kolor Blazing Carmelian zostanie zastąpiony doskonale znanym Sonic Cooper, który przoduje w modelach RX oraz LBX. A także, zupełnie nowy Moon Desert dostępny wyłącznie dla wersji wyposażenia OVERTAIL. W nowej wersji również zaskakuje nowa kolorystyka wnętrza! Znika wnętrze dwukolorowe (czarno-kremowe), a w jego miejsce pojawia się wnętrze Ammonite Sand, co oznacza, że całe wnętrze pozostanie kremowe – wyłącznie dla wnętrz ze skórą naturalną.

Nastąpiły również zmiany techniczne:

  • zwiększona sztywność nadwozia
  • dodatkowe wyciszenie nadkoli oraz deski rozdzielczej
  • ograniczenie zakresu dla tylnego stabilizatora

Dużą zmianą jest również bezprzewodowy Android Auto. Dotychczas bezprzewodowy był wyłącznie system Apple Car Play.

Wcześniej, dla wersji NX450h+ typu plug in, niedostępna była opcja systemu audio Mark Levinson oraz dachu panoramicznego – w nowym modelu obie te opcję są już dostępne.

Wycofano natomiast ofertę szyberdachu.

Od 26.01 ruszyły zamówienia na nowy model NX RM’25. Zapraszamy do salonu Lexus Trójmiasto jedynego dealera marki Lexus w województwie pomorskim po ofertę. Przypominamy, że trwa wyprzedaż rocznika 2023 z ofertą na model NX.

Model NX pojawił się na rynku w 2014 roku, zyskując ogromne grono nowych klientów, po 10 latach nadal jest w czołówce sprzedaży w segmencie pokonując takich  konkurentów Audi Q5, Mercedes GLC, czy BMW X3.

Obejrzyj materiał i jeszcze lepiej poznaj nowego Lexusa NX Overtrail

UDOSTĘPNIJ

Podobne wpisy