Dzień Kobiet w Lexus Trójmiasto – All You Need Is Pilates & Lexus

6 marca w salonie Lexus Trójmiasto miało miejsce niezwykłe wydarzenie dedykowane naszym klientkom. W atmosferze luksusu, elegancji i kobiecej energii wspólnie świętowaliśmy Dzień Kobiet, oferując naszym gościom wyjątkowe doświadczenie, łączące aktywność fizyczną, modę i inspirujące rozmowy.

Kluczowym elementem spotkania był trening pilatesu, zorganizowany we współpracy z renomowanym Afterlife Studio. Nasze klientki mogły cieszyć się profesjonalnie poprowadzonymi zajęciami, które odbywały się w samym sercu salonu, otoczone eleganckimi modelami Lexusa w niezwykle stylowym kolorze Sonic Cooper Metallic. Ćwiczenia w takim otoczeniu dodały wyjątkowego charakteru całemu wydarzeniu, sprawiając, że trening stał się nie tylko formą aktywności, ale i estetycznym przeżyciem.

Po aktywnej części dnia przyszedł czas na odprężenie i kobiece rozmowy. Uczestniczki mogły zapoznać się wyjątkową kolekcją ubrań oraz dodatków od POP Concept Store, które idealnie wpisywały się w atmosferę luksusu i nowoczesnej elegancji.

Był to czas pełen inspiracji, relaksu i celebrowania kobiecości w najlepszym wydaniu. Po treningu dziewczyny mogły skosztować cateringu od Easy Cheesy i skosztować prosecco dostarczonego przez Mionetto Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za wspólnie spędzony wieczór. Na zakończenie wydarzenia uczestniczki otrzymały od naszych handlowców kwiatowe upominki.